RaVKar Akademia

Dokładnie 3 stycznia 2020 r. ruszy oficjalnie mój nowy Projekt. Firma, która związana jest ściśle z działalnością w zakresie sportu i rekreacji to pomysł, który zrodził się już dawno. Na bazie ponad 20-letniego doświadczenia w sporcie, powstaje RaVKaR - Akademia Promocji Sportu i Rekreacji, którą mam nadzieję regularnie rozwijać, i którą będę zarządzał. Nie ukrywam, że Firma ta ściśle współpracować będzie z wejherowskim klubem sportów walki. Z którym? Nie trudno się domyślić. Jednym z zadań powstania RaVKar jest zwiększenie aktywność tego Klubu w sferze organizacyjnej, jak i finansów.

Bardziej niż zwykle otwieram się również na treningi personalne z naciskiem na naukę kickboxingu. Dlatego też powstała bogata jak sądzę i niespotykana przynajmniej na ziemi wejherowskiej, oferta treningów indywidualnych z zakresu sportów walki. Widać po propozycji zajęć sportowych, że  nastawiam się na regularną i systematyczną pracę, dlatego też zecydowana większość oferty treningowej zawarta jest w pakietach (umowa na kilka treningów z góry). 

Starą-nową propozycją są obozy sportowe, które organizuję nieprzerwanie od 12 lat.  Klub, w którym pracuję na co dzień i mam zaszczyt zasiadać w zarządzie, ma doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę wychowawców i trenerów, tak więc nie wyobrażam sobie udanego obozu bez współpracy z ludźmi, dzięki którym ten Klub istnieje i dobrze prosperuje w środowisku sportów walki. Na pewno RaVKar Akademia Promocji Sportu i Rekreacji wniesie dużo dobrego w organizację obozów - zarówno letnich jak i zimowych dla dzieci i młodzieży, a już na pewno wzbogadzi Jego ofertę. 

Dzięki mojej wieloletniej przygodzie jako zawodnik oraz trener, mogę być dobrym doradcą przy zakupie sprzętu do sportów walki. Od wielu lat służę adeptom sportów walki w zakresie doradztwa w zakupie sprzętu do kickboxingu i nie tylko. W tym zakresie jestem również do Waszej dyspozycji, co więcej zachęcam do zakupu sprzętu do treningu, worków i innych środków przez Akademię RaVKar. 

Niebawem strona rafalkarcz.pl zmieni swój adres na ravkar.pl . Na bazie tej strony powstanie oficjalna strona RaVKar Akademia Promocji Sportu i Rekreacji. Zachęcam do korzystania z mojej oferty. Jeśli chodzi o treningi indywidualne - obecnie mam wolne terminy od poniedziałku do czwartku w godzinach porannych. Ponadto, jeśli interesują Was treningi grupowe, być może chcielibyście zapisać swoje dzieci na zajęcia - zachęcam odwiedzanie strony www.sportwejherowo.pl - obecnie trwa nabór uzupełniający!

Pozdrawiam!

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!