NOWOROCZNA PROMOCJA!

Kategorie: OfertaSport

Znacie to?

  • Mamo, co to są postanowienia noworoczne?
  • To coś, o czym się zapomina w drugiej połowie stycznia.

Nie daj się! Każde postanowienie, które wnosi coś pozytywnego do Twojego życia - jest dobre! Utrwalaj swoje postanowienia i pielęgnuj je! Dlatego też wychodzę z propozycją. Na początku planowałem promocję z okazji nowego roku oraz osobną promocję dla NOWYCH KLIENTÓW. Doszedłem do wniosku, że mimo pracy z kilkoma stałymi osobami, to tak na prawdę KAŻDY jest NOWYM KLIENTEM RaVKar Akademii, bo ta zaczyna oficjalną działalność 3 stycznia!

Z tej okazji proponuję przez CAŁY MIESIĄC STYCZEŃ promocję - nie 10 czy 20% zniżki... To ja tworzę RaVKar Akademię i to ja decyduję jaką włączamy promocję! Daję 40% zniżki NA WSZYSTKIE TRENINGI W PAKIETACH, natomiast TRENINGI POZA PAKIETAMI - 30% zniżki!!! Ponadto członkowie Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego* - 50% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE TRENINGI - W PAKIETACH I BEZ PAKIETÓW!!!

Przykład:

  • Pakiet treningowy RaVKar BASIC I  (5 treningów) w cenie regularnej - 400 zł  w  MIESIĄCU STYCZEŃ WYNOSI 240 ZŁ, dla członków WSS - 200 zł!!!
  • Promocja dotyczy WSZYSTKICH PAKIETÓW!!!
  • Trening jednorazowy 60 min - koszt regularny 100 zł w MIESIĄCU STYCZEŃ WYNOSI 60 ZŁ, dla członków WSS - 50 zł!!!

* członkiem Wejherowskiego Stowarzyszenia jest osoba, która opłaca składkę członkowską w WSS i nie ma zaległości w jej opłacaniu.

Dotyczy wolnych terminów: pon-czw. godz. 8:00 - 12:00. Zapraszam Cię na treningi na salę Fight Zone GYM w Wejherowie! ZAPISZ SIĘ NA TRENING pod nr tel. 695 650 914 lub email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!