Z cyklu: Poznajcie pakiety treningów

Kategorie: Oferta

Rozpoczynamy serię artykułów, przybliżających Wam pakiety treningowe. Dziś pakiet RaVKar BASIC I. Jak sama nazwa wskazuje, jest to pakiet podstawowy, dla osób zupełnie początkujących, nie mających styczności do tej pory ze sportami walki. Jak podpowiada nam oferta pakietów BASIC: 

Ogólny program:

  • zajęcia ogólnorozwojowe
  • trening o charakterze porannego rozruchu
  • trening poprawiający samopoczucie
  • wyładowanie stresu
  • praca nad wzmocnieniem poszczególnych partii ciała
  • poprawa kondycji ogólnej

W tym pakiecie zawarte są również elementy podstaw kickboxingu. Poziom trudności i obciążeń w tym pakiecie można określić jako 2 w 7-stopniowej skali trudności. Z doświadczenia, z pakietu korzystają rodzice młodych adeptów kickboxingu w Klubie, którzy chcą współdzielić pasję z synem/córką i pokazać, że rodzic też potrafi ;) Jak również osoby nie mające styczności do tej pory ze sportem i tym bardziej sportami walki. Jeden trening w pakiecie BASIC I trwa od 50 minut to godziny, w zależności od samopoczucia trenującego, planowanej jednostki treningowej i ustaleń pomiędzy trenerem, a ćwiczącym. Zajęcia można przeprowadzić na sali, również na otwartej przestrzeni jako trening outdoor. 

Rozgrzewka i przygotowanie do właściwego treningu trwa ok. 10-15 minut. Następnie są podstawy kickboxingu, nauka podstawowych ciosów, poruszanie się w stabilnej pozycji, ćwiczenia wzmacniające i rozluźniające. 

Polecamy pakiet BASIC I:

  • Osobom początkującym, chcącym rozpocząć przygodę ze sportem/sportami walki w zakresie rekreacji
  • Rodzicom Klubowiczów Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, którzy chcą również mieć coś do powiedzenia w domu, jeśli chodzi o kickboxing ;)
  • Osobom starszym, 50+ - bez górnej granicy wieku - obciążenia są dostosowane do możliwości osoby ćwiczącej

Pakiet BASIC I to 5 treningów w cenie 400 PLN - płatności z góry. Pakiet umownie ważny jest przez 2 miesiące. Dla stałych "pakietowiczów" przewidujemy korzystne zniżki.  Pamiętajmy, że Pakiet BASIC I kończy się uzyskaniem certyfikatu ukończenia programu. Można kontynuować szkolenie, ucząc się nowych umiejętności na poziomie BASIC I lub rozpocząć szkolenie na wyższym poziomie, np. BASIC II, który opisany będzie w kolejnych artykułach z cyklu "Poznajcie pakiety treningów".

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!