Trening na otwartej przestrzeni - zapraszam!

Kategorie: OfertaSport

Hej! Zgodnie z 4-etapowym rządowym programem odmrażania gospodarki, postanowiłem zaproponować Wam trening personalny na otwartej przestrzeni - w lesie, w parku - miejsce zajęć jest do ustalenia. Wraz z nastaniem II etapu programu, umożliwiam skorzystanie z treningów outdoor pod moim okiem! Osobiście dopilnuję i zmobilizuję Was podczas treningu:

  • ogólnorozwojowego, wzmacniającego ciało oraz poprawiającego samopoczucie
  • treningu funkcjonalnego, z wykorzystaniem własnej masy ciała oraz z wykorzystaniem możliwości, jakie niesie za sobą trening w parku lub w lesie (ukształtowanie terenu, "natrualne" środki do treningu)
  • zajęć wprowadzających, podtrzymujących lub poprawiających ogólną kondycję psycho-fizyczną
  • treningu przygotowującego do sportowego sezonu kickboxingu.

Niektóre zalety treningu outdoor w lesie:

  • Zajęcia na świeżym powietrzu (odpowiednie dotlenienie organizmu, poprawa krążenia krwi)
  • Cisza, spokój, obcowanie z naturą, sprzyjające warunki do treningu relaksacyjnego itp. (naładujesz się pozytywną energią, odstresujesz się, cisza i spokój pozytywnie wpływają na zdolność koncentracji nad wykonywanym ćwiczeniem, przez co zadanie będzie wykonane jeszcze bardziej efektywnie, trening w zaciszu natury uczyści umysł i ducha)
  • Naturalne środki i akcesoria do treningu (gałęzie, pnie drzew, rozległy teren - doskonałe "przyrządy" do ćwiczeń - ograniczać Cię może jedynie wyobraźnia!)
  • Różnorodność ćwiczeń, kórych nie wykonasz np. na siłowni, na sali, czy w domu.

Trening outdoor ze mną to koszt 40 zł/45 minut lub 50 zł/60 minut. (płatności z góry za minimum 2 jednostki treningowe, możliwość wystawienia faktury).

Dodatkowo:

  • Jeśli jesteś Klubowiczem Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego lub rodzicem Klubowicza - zniżka do uzgodnienia
  • Jeśli mieszkasz na terenie Wejherowa, Redy lub miejscowości pobliskich (do 20 km) - mogę przyjechać po Ciebie, a po treningu mogę odwieźć Cię do domu - ew. koszt dojazdu do ustalenia. Na terenie miasta Wejherowa - mogę przyjechać po Ciebie w ramach opłaty za trening!

Czekając na etap II już można się ze mną kontaktować w tej sprawie! UWAGA! Osoby, które wykupiły indywidualne zajęcia ze mną na sali, mogą liczyć w tej ofercie na dodatkowe zniżki, bonusy i prezenty - wszystko w ramach podziękowania, że jesteście ze mną. Osoby, które wykupiy wcześniej treningi, mogą także wykorzystać vouchery podczas zajęć outdoor - jeśli tylko chcecie! 

Treningi outdoor ze mną możliwe są przy wykupieniu minimum 2 jednostek treningowych - łącznie na kwotę 80 zł lub 100 zł/2 treningi. Dostępne godziny treningów: 6:00 - 18:00

W sprawie treningów outdoor kontaktujcie się ze mną pod nr tel. 695 650 914 lub email: biuro@ravkar.pl . Treningi outdoorowe będą dostępne wraz z rozpoczęciem się etapu II odmrażania gospodarki!

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!